Nasz projekt

Nasza
Misja

Misją projektu Szkolenie-okresowe.pl jest zapewnienie najwyższej jakości i nowoczesnych szkoleń dla kierowców zawodowych, które pozwolą na poprawę ich umiejętności i bezpieczeństwa w pracy. Firma dąży do zapewnienia swoim klientom pełnego wsparcia i profesjonalnej obsługi na każdym etapie szkolenia.

W portfolio usług projektu szkolenie-okresowe.pl znajduje się kwalifikacja wstępna kierowców, która umożliwia zdobycie wymaganych przez przepisy uprawnień do prowadzenia pojazdów ciężarowych i autobusów. Firma oferuje także specjalistyczne kursy i szkolenia dla kierowców kat. C, D, E oraz ADR, które pomogą zdobyć nowe umiejętności i wiedzę potrzebną w pracy na drodze. Natomiast szkolenia okresowe dla kierowców to kolejna usługa w ofercie firmy, która pozwoli na aktualizację wiedzy i umiejętności kierowców oraz zapewni spełnienie wymogów prawnych.

Projekt we współpracy z ośrodkami kształcenia kierowców oferuje także finansowanie szkoleń, co pozwala klientom na skorzystanie z oferowanych przez firmę usług bez konieczności ponoszenia dużych kosztów na początku procesu szkoleniowego. Dzięki temu kierowcy zawodowi mogą skutecznie rozwijać swoje umiejętności i podnosić swoje kwalifikacje, bez obaw o koszty.

Wszystkie szkolenia oferowane przez firmę są prowadzone przez doświadczonych instruktorów, którzy posiadają nie tylko odpowiednie kwalifikacje, ale także praktyczne doświadczenie w prowadzeniu pojazdów. Dzięki temu kierowcy uczą się od najlepszych i zyskują cenne wskazówki i wiedzę, która pozwoli na skuteczne wykonywanie swojej pracy.

Nasze referencje

Co mówią o NAS kursanci?

Sprawdź co mówią kursanci, którzy skorzystali z naszych usług. Dowiedz się jak pracujemy na co dzień z ośrodkami. Słuchamy każdej opinii.
Abc Bca
Abc Bca
2023-03-19
Był na kursie dla kierowców (kod 95). Wszystko przebiegło bez stresu. Dobry zespół. Polecam.
Bogdan Bieniek
Bogdan Bieniek
2023-03-15
Polecam! Szybko, sprawnie, tanio i przemile
maciek przykuta
maciek przykuta
2023-03-07
Ośrodek godny polecenia miła i fachowa obsługa .jak dla mnie 12/10
Piotr Szafarz
Piotr Szafarz
2023-03-01
Według mnie to najlepszy ośrodek szkolenia w okolicy .Profesjonalna i bardzo miła kadra . Szkoda że następne szkolenie dopiero za 5 lat . Szczerze polecam !
Grzegorz Opeldus
Grzegorz Opeldus
2023-02-25
Bardzo miłe panie wszystkie sprawy szybko i sprawnie załatwiane, szkolenie Bardzo klarownie wytłumaczone i bez stresowa atmosfera super polecam ten ośrodek wszystkim.
Rostyk
Rostyk
2023-02-22
Код 95 + ADR. Хороша школа, дівчата привітні, навчання швидке та змістовне.
Piotrek
Piotrek
2023-02-16
Polecam na 100%!!! Profesjonalnie i w miłej atmosferze. Szkoda że następne szkolenie dopiero za 5 lat. Pozdrawiam
Zbigniew Katny
Zbigniew Katny
2023-02-11
Bardzo miła obsługa
Fakty o Nas

Nasze kursy są prowadzone nowocześnie i zawodowo

Prowadzimy kursy zawodowe kierowców tak, aby zapewnić solidne kompetencje i bezpieczeństwo na drodze
Ponad  50
Prowadzących kursy
9800
Przeprowadzonych kursów
50000
Przeszkolonych kierowców